czwartek, 23 stycznia 2014

Bal Szkocki się zbliża - mini-akcjaPamiętacie, jak wspominałyśmy o spotkaniu przedbalowym? Cóż, zdałyśmy sobie sprawę, że to może nie być najszczęśliwszy pomysł. Nie dość, że na miejscu i tak wypadałoby być trochę przed czasem (inaczej możecie mieć problem z zapełnieniem karnecików!), to prawdopodobnie będziecie zbyt zajęci rękawiczkami, fryzurami i zmyślnym rozpracowaniem przejścia w sukni od środka transportu do klubu przy jak najmniejszych stratach.

Dlatego też, jeśli macie ochotę spotkać się i pogadać, poplotkować o modzie historycznej, pozachwycać się uszytymi przez innych sukniami lub po prostu pochwalić się własną, możemy zrobić to już na balu.

Wymyśliłyśmy jednak niepozorny sposób na rozpoznanie się nawzajem. Przy okazji będzie troszkę tajemniczo i konspiracyjnie. O co chodzi?

Wszystkich blogerów krynolinowych, a także niezrzeszonych sympatyków zachęcamy do przewiązania na ręce różowej wstążki. Będzie to nasz sekretny (no, prawie, wszak internet do specjalnie tajnych miejsc nie należy) znak ;) Jeśli więc, na przykład w trakcie tańca, nieoczekiwanie dostrzeżecie u kogoś wstążkę, możecie być pewni, że ta osoba ma coś z naszym spisem wspólnego.

Do akcji zachęcamy zarówno blogerów krynolinowych, jak i uczestników poprzednich spotkań, lub po prostu czytelników i entuzjastów Krynoliny.

Do zobaczenia!
Fobmroweczka i Eleonora Amalia

6 komentarzy:

 1. Buuuu a musi być różowa? Nie mam w domu nic różowego a pasmanteria zamknięta z powodu choroby na czas nieokreślony. No chyba, że mi któraś kawałka wstążki użyczy na miejscu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaskrawe kolory zazwyczaj są zarezerwowane dla wstążek od karnecików, białe zleją się z rękawiczkami, a czarne zbyt żałobne ;) Możemy wziąć trochę awaryjnej zapasowej :D

   Usuń
 2. A to mamy mieć też karnecik? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A są jakieś zapotrzebowania na wstążki karnecikowe, żeby pasowały do koloru sukni? Bo dzisiaj drukuję i zanabywam wstążki, a jutro uruchamiam manufakturę cięcia wszystkiego, więc jest jeszcze czas na decyzję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z jakich kolorów możemy wybierać? (Mnie by pasował kolor szarozielony ;) )

   Usuń