wtorek, 24 stycznia 2017

Luty 2017

Nasz tegoroczny kalendarz się zapełnia! W przyszłym miesiącu będzie nas można spotkać:

11 lutego - kolejny, IX już Bal Zimowy w Krakowie odbywający się tym razem pod hasłem "Tołstoj, Puszkin, Lermontow. Zabawa literacka.". Więcej szczegółów na temat uczestnictwa w wydarzeniu można znaleźć na stronie wydarzenia, o TUTAJ.

17 lutego - wernisaż wystawy "Biżuteria dawna ze zbiorów Muzeum w Gliwicach" w Willi Caro w Gliwicach. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 17, wstęp wolny. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 17 lutego do 31 maja. Zapraszamy!

23 lutego - wernisaż wystawy "Księżna Daisy von Pless: Szczęśliwe Lata" w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej na której będzie można obejrzeć fotografie pochodzące z Archiwum Lafayette'a przechowywanego obecnie w Victoria & Albert Museum w Londynie. Wystawa będzie otwarta dla szerokiej publiczności od 24 lutego do 23 kwietnia 2017 i serdecznie na nią zapraszamy.

25 lutego - kontynuując tradycję naszych corocznych zimowych wieczorów kulturalnych odwiedzimy w tym roku Operę Wrocławską żeby w ten sobotni wieczór wysłuchać Carmen G. Bizeta. Będzie nas można znaleźć w lożach w pobliżu sceny, a ze względu na stroje identyfikacja nie powinna być zbyt trudna. Wszystkich odważnych zapraszamy przynajmniej do przywitania się :)

Do zobaczenia!

Fot. Monika Kozień, "Krynolina" na zeszłorocznym VIII Balu Zimowym w Krakowie

Nasze poczynania oraz relacje zdjęciowe z wydarzeń można śledzić na bieżąco na krynolinowym fanpage na Facebooku, do którego odnośnik można znaleźć nad blogowymi postami.

9 komentarzy:

  1. Sohbet Sohbet odaları

    Mobil Sohbet Mobil sohbet odaları

    OdpowiedzUsuń