sobota, 1 lutego 2014

Wyjście do Teatru Słowackiego - szczegóły i informacje

Dalsze ustalenia w sprawie teatru!

Kupowanie biletów i rezerwacja miejsc

Jest to sprawa o tyle trudna, że jest nas dużo i z różnych zakątków Polski. Dlatego macie do wyboru trzy opcje:

1) zgłoszenie się chętnych na miejsce w loży i w odpowiednim terminie wpłacenie pieniędzy na konto Eleonory, która zarezerwuje loże (nie można kupować pojedynczego miejsca w loży, trzeba od razu całość)
2) zebranie znajomych lub umówienie się z innymi blogerami na wspólną lożę - rezerwacja i wykupienie jej na własną rękę
3) samodzielne kupienie pojedynczego biletu (nie w loży)

Opcja pierwsza: 

Prosimy o zgłoszenia mailowe (krynolina.spis@gmail.com) do 8 lutego, z imieniem i nazwiskiem oraz liczbą miejsc w loży, które chcecie wykupić. Otrzymacie informację zwrotną z kwotą, którą będziecie musieli przelać na podane konto do 16 lutego.

Opcja druga:

Również prosimy o zgłoszenia mailowe (najpóźniej w przeddzień spektaklu), żebyśmy wiedziały, ile zamierza was się pojawić :) Prosimy również, w razie możliwości, o rezerwację loży na pierwszym piętrze, żebyśmy miały do siebie bliżej (i mogły machać do siebie wachlarzami!)

Opcja trzecia:

Oczywiście też prosimy o zgłoszenie waszej obecności mailem :) Zwykłe miejsca znikają dość szybko. Rozpiskę wolnych miejsc znajdziecie na stronie Teatru (musicie kliknąć ikonę biletów obok godziny spektaklu). Na pierwszym piętrze, na balkonie zostało jeszcze trochę miejscówek, dlatego zachęcamy was do wykupywania miejsc właśnie tam, bo sąsiadują bezpośrednio z "naszymi" lożami! ;)

Przy rezerwacji biletów upewnijcie się, do kiedy możecie je odebrać.


Poza tym:

Z boku pojawi się ankieta w której prosimy osoby, które BĘDĄ w teatrze 15 marca o odpowiedzenie na pytanie, czy chcą zwiedzić teatr od podszewki. Pytanie jest o tyle ważne, że od ilości chętnych zależy ostateczna cena zwiedzania (im więcej z nas wyrazi chęć, tym lepiej!).


Z chęcią odpowiemy na wasze pytania w mailu lub komentarzach.

Fobmroweczka i Eleonora Amalia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz