poniedziałek, 8 kwietnia 2013

O spisie

Ten spis jest odpowiedzią na potrzebę zebrania w jednym miejscu blogów o nietypowej tematyce: kostiumach, strojach historycznych, tematyce retro i ogólnie pojętej historii kobiecej.
Wiemy, jak ciężko jest znaleźć innych, którzy podzielają naszą pasję do strojów i obyczajów z dawnych lat. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć własny spis blogów, który pozwoli się nam trzymać razem.
Jest nas więcej niż się wydaje!


12 komentarzy:

 1. http://martusia87.blogspot.com/ Kolejny link w ramach pomocnej dłoni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięujemy bardzo za pomocną dłoń ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł z tą stronką. Umieszczę u siebie Wasz banerek. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja właśnie o banner chciałam zapytać, a tu proszę! Czytasz w moich myślach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Banner dodany :)
  Z blogów kostiumowych obserwuję też: http://milianda.pinger.pl/ Widzę, że jej nie macie, więc podrzucam link :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za dodanie do listy - jest mi bardzo miło :)
  Na pewno dodam banner :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Drogie dziewczyny! Od lat już fascynuję się modą z dawnych lat. Czasem żałuję, że żyję w tych czasach, a nie w tych minionych. Mam wrażenie, że wiek XVIII czy XIX lub XX miały swój urok, swój czar. Teraz tego nie ma. I mimo, że nie doznałam życia z tamtych czasów, to czasem mi go jakby.. brakuje. O sukniach już nawet nie wspominając. ;) I tak marzyłam sobie o tych strojach, a teraz trafiłam na spis blogów o takiej tematyce. Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama! Moja pierwsza myśl - jak wspaniale by mieć suknię ślubną z takim czarem dawnych lat. Mniejsza nawet o projekt.. chodzi o to COŚ. o ten czar.
  Niestety nie umiem szyć. :D Ale pooglądać was zawsze mogę. Więc dobrze, że jesteście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba umieć szyć, aby cieszyć się modą sprzed lat-zawsze możesz np. wypożyczyć kostium z teatru, czy poprosić kogoś ,aby ci uszył ;) A dla nas ważne jest, że ludzie się zarażają naszą pasją ;)

   Usuń
  2. Szyć każdy może, a ja jestem tego najlepszym przykładem! ;) Ale jeśli nie chcesz na razie za to się zabierać, to tak jak napisała Fobmróweczka - albo zbieraj pieniążki na krawcową, która zrobi to za ciebie, albo szukaj w wypożyczalniach - ja też tak zaczynałam :) I nie jesteś sama - też to czujemy! ;)

   Usuń