piątek, 30 sierpnia 2013

Złote Popołudnie

Tym razem chciałybyśmy polecić Waszej uwadze wydarzenie nie organizowane przez nas. 28 września w podkrakowskich Grodkowicach odbywa się piknik XIX-wieczny Złote Popołudnie. W planie: spotkania z dziewiętnastowiecznymi artystami, którzy osobiście zjawią się na imprezie, możliwość wykonania starodawnych zdjęć, poczęstunek, retro-kino i wiele innych atrakcji, całość w późnowiktoriańskim klimacie. Organizatorzy za inspiracje modowe sugerują wszelkiego rodzaju tiurniury. Bilet jednoosobowy kosztuje 30 zł.

Więcej informacji na temat pikniku znajdziecie na stronie zlote-popoludnie.pl

Jeśli ktoś z Krynoliny wybiera się bądź wyraża taką chęć, zapraszamy do pisania o tym w komentarzach - będzie wtedy łatwo oszacować, ile osób będzie, i ewentualnie zorganizować wspólny transport lub krótkie spotkanie przed-piknikowe :)

EDIT:
Zainteresowani dojazdem na piknik z Nowej Huty (Krakowa) niech się skontaktują z Unicornis: może wziąć ze sobą 3-4 osoby!

Pozdrawiamy!
Fobmroweczka i Eleonora Amalia

2 komentarze:

  1. Nie dotarłam na zlot niestety, ale na pikniku będę z pewnością. Prawdopodobnie będę jechać z Nowej Huty (Kraków dla niewtajemniczonych;)) samochodem, więc wstępnie mogę zadeklarować wzięcie 3-4 osób.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pomyślałam, że w poście będzie twoja oferta lepiej widoczna ;) Pozdrawiam!

      Usuń