wtorek, 25 czerwca 2013

Zlot w Krakowie!

Uwaga uwaga! Tak jak zapowiadałam jakiś czas temu, w ramach zlotu krynoliny planujemy kolejne spotkanie :)

Tym razem za cel podróży obieramy Kraków. I tu do was gorąca prośba, aby dawać nam zdecydowanie i szybko znać, czy będziecie, co wybieracie, jak wolicie. Mile widziane również wszelakie sugestie, rady, pomysły!

Data: 27-28 lipca 2013 (sobota/niedziela)

Planujemy imprezę dwudniową. Po przygodach z dojazdem do Pszczyny, uważamy, że to nam niezwykle ułatwi życie - przyjechać, pobawić się wieczorem, spędzić spokojnie noc w Krakowie, rano znów spędzić czas na starówce, po południu wrócić do domu.

Miejsce: Kraków

I tu pierwsza kwestia do rozważenia: z racji planowanego noclegu, mamy wybór: taniej, w hostelu, lub drożej, ale klimatycznie, w willi/apartamencie stylizowanym na przełom wieków.

Koszty wynajmu będą zależeć od ilości chętnych osób. Dlatego prosimy o deklarowanie się jak najszybciej. Po ustaleniu wstępnej listy uczestników będziemy w stanie podliczyć koszty!

Atrakcje: lista otwarta

Zbiór proponowanych zabaw i atrakcji zależeć będzie od ilości chętnych. Czekamy na wasze propozycje.

Kostiumy: dowolna epoka!

Postanowiłyśmy wam ułatwić życie :)

Termin nadsyłania zgłoszeń: wstępny - do 07 lipca 2013; ostateczny - do 14 lipca 2013

Zgłaszajcie się na maile:
krynolina.spis@gmail.com
fobmroweczka@gmail.com
jan.rosomak@gmail.com

Przekazujcie informacje o zlocie do każdego, kto może być zainteresowany!

Do napisania!

Fobmroweczka

6 komentarzy:

 1. byłbym chetny, ale jestem fanem wieku XVIII, i to bym okreslił - awangardowo - rokokowego, nie wiem jakbym był tam odebrany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym się na pewno nie martw, na pewno będzie kilka kreacji rokokowych, poza tym jesteśmy wszyscy tolerancyjni :)

   Usuń
 2. Bardzo bym chciała wpaść, ale kurcze, marne szanse, żebym zdążyła skompletować strój :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Ee tam, jeszcze tyle czasu! ;) masz ponad dwa tygodnie. Jeśli nie ma szans, żebyś wyrobiła się z tym, co planowałaś, pomyśl nad czymś prostszym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem szyciowym nieogarem, i dopiero zaczynam się interesować strojami historycznymi, więc raczej nie zdążę przygotować porządnego stroju. Ale jeśli nie będziecie miały nic przeciwko, to przyoblekę się w jakieś swoje retro ciuszki i wpadnę Was popodziwiać w ogrodzie botanicznym, do którego mam niedaleko :) To na pewno będzie motywujący widok ^^

   Usuń
  2. Myślę, że strój retro jak najbardziej będzie ok, w końcu mamy tu pełno pin up girls ;) I z chęcią się z tobą spotkamy! Tylko nas "zagadaj";)

   Usuń